1. Uygun ve Hesaplı; Fiyatlarımız İstanbul ölçeğinde uygun olup, ekonomik olarak zorlamayacak düzeydedir.
  2. Kalite; Düşük fiyatlar yüksek hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz hedeften asla şaşmadık. Fiyatlar uygun olsa bile kalitemizden ödün vermeyerek bu hizmeti halkımıza sorunsuz ulaştırmayı hedefledik.
  3. Hijyen; Müşteriye özel malzemeler kullanmak önceliğimiz. Sağlık ve hijyenin önemli olduğu şu günlerde her bir müşterimizin eşyalarını titizlikle özel malzemelerimizle sardık. Depolarımızda ve sahada çalışan elemanlarımızda hijyen koşullarına dikkat etmesini sağladık.
  4. Güvenlik; Depolarımıza gelen her bir eşyanın özenle korunmasını sağlamak başlıca önceliğimizdir. Yapılan sigortaların yanı sıra firma olarak gerekli güvenliği sağlıyoruz. Eşyalarınız daima gözetim altında tutuluyor.
  5. Memnuniyet; Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak önemli. Firmamızdan hizmet alan her bireyin depolama ve taşınma problemlerine çözüm oluyoruz. Güleryüzlü müşteri portfolyomuz bize geniş bir kitle kazandırıyor.
  6. Malzeme ve Araç; Kullandığımız malzemeler sürekli yenileniyor. Masraftan kaçınmayıp kaliteli ambalaj malzemesi kullanıyoruz. Uzun zaman depolarda muhafaza edilecek eşyalar için büyük önem arz etmektedir. Araç Filomuzda bulunan araçlarda eşyalarınızı depolarımıza getirirken koruyacak her donanıma sahiptir.