Merhaba! Bu yazımızda evinizdeki eşyalarınız için süre zarfı ve miktar fark etmeksizin nasıl depolama yapılır ve bu depolama işlemlerinin ortalama maliyetleri nelerdir bunlar üstüne konuşacağız. Ev Eşyası Depolama Fiyatları konusunda siz müşterilerimize bilgi katmak isteriz. Diğer yazılarımızda belirttiğimiz üzere depolamada belli hususlar vardı. Bunlar eşyaların tespiti, paketlenmesi, taşınması ve depolanması sürecidir. Bu süreçlerin hepsi ayrı ayrı maliyet ve dikkat edilmesi konulardır. Bu işlemleri güvenilir kişilerin yapması elzemdir. Düzgün yönetilmeyen süreçler yüzünden daha fazla masraflara sebep olabilir. Bu sebeplerden dolayı çok ucuz olduğunu iddaa eden firmalara dikkat edilmelidir.

Faaliyet verdiğimiz depolama hizmetinin aşamaları;

✅Paketleme

✅Taşıma

✅Depolama

Ev Eşyası Depolama Fiyatları eşyalarınızın kaplayacağı alan üzerinden hesaplanır. Depolanacağı süre ise fiyatlandırma konusunda yardımcı olabilir. Eşyanızın türüne bu alanlar fark edebilir. Depoların ortalama başlangıç fiyatları 1000 ₺ ile 1500 ₺ arasında değişebilir. Firmamız gerekli olan bütün belgelere uzun yıllardır sahiptir. Bu belgeler kalifiye iş yapmamız için gereklidir. Bu belgeler elemanlar, araçlar ve depolar içinde gerekliliktir. Firmamız bünyesinde geniş eleman kadrosu ve araç skalası bulundurur. Bu sayede sadece ev eşyalarınız değil fuar ve ofis eşyalarınız gibi durumlarda da depolanabilir.

Ev Eşyası depolama Fiyatları maliyetleri; eşyaların paketlenmesi için ambalaj, elemanların masrafları ve giderleri, eşyaların taşınması için araçlar ve depolama masraflarıdır. 📦 Paketleme mobilyalardan tutunda kırılacak eşyalara kadar sarılması gereken çeşitli eşyaları koruması için üretilen malzemelerdir.(Bant ve streç gibi). 👷‍♂️ Eleman masrafları ise bir çalışanın günlük maliyetidir.  🚚 Bir aracın günlük masrafı olarak yol ve yakıt giderleri örnektir. Son olarak depolama masrafları düzenli masraflardır. Eşyaların depolara gelmesinden sonra temizliği, bakımı, 7/24 korunması ve alanın kirası gibi masraflar bu masraflara örnektir. Bizimle çalışmayı düşünen müşterilerimize çalışma planı hazırladıktan sonra süreçleri daha detaylı aktarmaktayız. Sizde bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmetlerimiz