İstanbul’ da eşya depolamak zor iş. Ama biz her türlü zorluğun üstesinden gelebiliyoruz. İlçeleri ve mahalleleri tanıyor araçlarımızı dar sokaklarda zorluk çıkarmayacak şekilde yolluyoruz. Eşya Depolama için gereken tüm malzeme bu araçlarımızda devamlı olarak bulundurmaktayız.

Temizliği yapılan her araç devamında kaliteli malzeme ile doldurulur. Depolarımızda gerekli havalandırma sistemleri mevcut. Bu sistemler önemli çünkü uzun yıllar kalabilecek olan eşyaların sağlıklı kalmasını sağlar. Depolarımız sürekli temizlenir ve ilaçlanır. Duvarlar zemin ve tavan sürekli kontrol edilir. Eşyalar girmeden önce ve çıkarken mutlaka temizlik yapılır ve hazır hale getirilir.

Bu temizlikler sayesinde çeşitli haşere ve böcek vs hayvanlar asla depolarımıza uğramaz. Ön bilgilendirme yapılan müşterilerimize depolarımıza asla gıda ve sıvı madde alınmadığını bildiririz.

Eşya Depolama yaparken müşterilerimizi memnun etmenin ne denli önemli olduğunu kavramış ve buna göre çalışmalar yürütmekteyiz. Depolarımızı önemli konumlara yerleştirerek müşterilerimizin geliş-gidişlerini kolaylaştırdık.

Bu sayede araçlarımızın kat ettiği mesafe de kısalmış oldu.

İstanbul Eşya Depolama hassas bir iş. Bunun bilincinde olarak özen göstermek vazifemiz. Depolarımıza giren her ev eşyası sigortalı olarak giriş yapar. Fiyat dahilinde bu sigortayı kendimiz yapmaktayız. Eğer istenirse ekstra yüksek bütçeli sigortalar yapılabilir.

Eşya Depolama yapan bir firma olarak güvenlik üst seviyede önemlidir. Her hangi bir güvenlik açığına izin vermeyiz. İlaçlamasından temizliğine her işi firmamız elemanları tarafından yapılır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.