Depo Hizmet Eşya Depolama

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün günümüzde kişiye özel ev veya ofis eşyası depolanmasının husuları hakkında bir çok bilgi eksikliği bulunmakta. Kişiler kiraladıkları depoların taşıması gerektiği özelliklere tam olarak vakıf değil. Depo Hizmet olarak bugün sizlere bu konuları açacağız.

Depolama süreci sadece depoların hazırlanmasıyla bitmemektedir. Öncelikle bu eşyaların depolarda uzun yıllar saklanacak şekilde ambalajlanması önemli bir husustur. Kullanılacak malzemenin eşyalara zarar vermemesi ve koruması gerekmektedir. Depo Hizmet olarak kullandığımız malzeme 2 sınıfta incelenir. İlk olarak taşıma esnasında yapılan ambalaj. Bu ambalaj türü eşyanın taşıma esnasında sağlam şekilde korunmasını amaçlar. İkincisi depolarımızda gerçekleştirdiğimiz eşyaların uzun yıllar korunması amaçlı ambalajlamadır. Bu sayede eşyalarınız depolarımızda her türlü etkene karşı korunmul olur.

Bir diğer husus eşyaların taşınmasıdır. Profesyonel olmayan elemanlar eşyalar her ne kadar sarılırsa sarılsın hasar verebilmektedir. Ağır eşyaların taşıma esnasında yaşanacak ufak kazalarda bile insan sağlığına ve eşyalara büyük hasarlar verdiği gözlemlenmiştir. Taşıma işi profesyonel ekiplerce yapılmalıdır. Eşyaların araç içerisindeki konumları ve eşyayı taşıyan aracın durumu da önem arz eder. Depo Hizmet olarak bünyemizde eşyaların taşıma, ambalajlama,demonte ve montesi için ayrı ayrı profesyonel ekipler ayarlanmıştır.

Eşyaların taşınması için araçlar özel olarak dizayn edilir. Evden eve taşımacılık ve depolama için tahsis edilen araçların bu işe uygun olup olmadığı kontrol edilir. Maalesef günümüzde bir çok şahıs gerekli evraklar ve donanımları olmadan taşımacılık yapabilmektedir. Depo Hizmet olarak araçlarımızı bu konuda yeni, sağlam ve uygun şekilde ayarladık. Filomuzda her çeşit eşya için özel araçlar bulunmaktadır.

Depoların konumları güvenlik ve ulaşılabilirlik açısından mühimdir. Bu sayede herkes için zamandan tasarruf söz konusu olurken, eşyalarda güvenle depolanabilir. Firmamız bünyesinde her türden eşya için farklı lokasyonlarda depolar dizayn etmiştir.

Depo Hizmet olarak kullandığımız aletler de çağımıza ayak uyduracak ve her türlü soruna çözüm olacak şekilde araçlarda hazır konumlandırılmıştır. Mobilyaların demontesi için her türlü takım aleti araçlarımızda bulunur. Eşyalar sökülürken de kurulurken de eşyalara zarar vermeden hazırlanmış olur.

Ve en önemli husus. Depo güvenliği. Eşyalarınız depolarda hırsızlık ve çeşitli durumlara karşı korunuyor mu? 7/24 kamera ve güvenlik bulunuyor mu? Sigorta ile güvence sağlandı mı? Depo Hizmet olarak müşterilerimizin eşyalarını araçlarımıza koyduğumuz vakit sigorta yapmaktayız. Depolarımızda sürekli eşyalar kontrol edilir. Maddi ve manevi olarak tüm eşyalarınız gözümüzde değerlidir.

Daha Fazla bilgi almak ve operasyon süreçlerimizi öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.