Eşya depolama hizmeti nedir? Kimler bu hizmetten faydalanır? Beykoz Eşya Depolama hizmeti fiyatları nedir? Bu konularda kısa bilgilendirme gereği hissediyoruz. Firmamız olarak listelediğimiz; özellikle eşyaların uzun süre depoda kalması gereken bazı durumlar var. Bunlar şu şekilde sıralanabilir; kentsel dönüşüm, Yurtdışı Eğitimi, askerlik görevi, eğitim ve daha çok farklı özel durumlar insanları eşya depolamaya yönlendirebiliyor. Böyle bir durumda en başta internet üzerinde bir arayış içine insanlar girebiliyor. Ya da daha önce bizden hizmet almış olan bir arkadaş vasıtasıyla bize ulaşım sağlıyorlar. Ancak müşteriler hiçbir şekilde depolar ile ilgili tam anlamıyla bilgi sahibi değiller. Sadece sözlü olarak konuşma neticesinde bize eşyalarını gönderiyorlar. Burada en önemli dikkat edilecek husus firmanın güvenli olması ve tüm resmi evrakların olması. Bunlar sırasıyla faaliyet belgeleri, ticari oda kayıtları, taşıma ile ilgili K3 yetki belgesi, araçların tüm resmi evrakları, çalışan elemanların evrak ve kayıtları olması gerekiyor. Firmamızı aradığınız takdirde karşınıza çıkabilecek müşteri temsilcisi bu bilgileri söylemek yoluyla bilgilendirme sağlamaktadır. Müşterilerimizin soracağı bütün sorulara cevap vermek zorunda. Ayrıca müşterilerimizin bazı bilmediği durumları anlatma zorunluluğu hissediyoruz. Beykoz Eşya Depolama hakkında detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Depoya gelen eşyalar öncelikle eşyanın durumu belirlenmiş olup, buna göre bir oda tahsis ediliyor ve odalarımız 15 metrekareden 40 metrekareye değişen büyüklükte ebatları değişiyor. Gelen eşyalar da belirli bir analizi yapılır. Depoya uygun bir şekilde ambalajlanması, paketlenmesi ve kolilerin düzenli olup olmadığı görevli tarafında kontrol ediliyor. Beyaz eşyaların tümü, üstündeki ambalaj malzemesi açılarak kapakları 5 santim şekilde açık konulur. Uzun süre muhafaza edildiği takdirde en ufak bir koku ve nem söz konu olmaması için bu şekilde yapılmaktadır. Depolarımızda özellikle Gıda ve benzeri hiçbir şekilde malzeme kabul etmiyoruz. Depo alanlarımız sabah 8 ve akşam 6 saatleri arasında eşya sahiplerinin gelmesi için açık tutulur ve ofislerimiz ziyaret için mevcuttur. Depo alanları sigorta kapsamında her yıl yeni bir değer biçilerek yıllık olarak sigorta yapılmaktadır. Ayrıca 24 saat Kamera kaydı yapılar ve gece bekçimiz mevcuttur. Uzun süre kalan eşyalar bu süre zarfı içerisinde Aylık periyodik bir bakım yapılmaktadır. Bu neticede yıllık olarak farklı bir kontrol yaptırıyoruz. Bu da tüm depo alanları koku, nem ve benzeri tüm durumlar için gözden geçirilmiş hale getiriyor.

İstanbul başta olmak üzere Beykoz ilçesi ve tüm mahallelerinde hizmetimiz mevcuttur. Son zamanlarda kentsel dönüşüm adı altında yapılan inşaat alanlarında Beykoz ilçemizde ciddi bir talep görüyoruz. Bu Neticede öncelikle eşya depoya kaldırmadan ücretsiz bir ekspertiz hizmetimiz mevcut. Daha önceden eşyayı görüp, müşteri ile birebir görüşme sağlıyoruz. Bu tamamı ile ücretsiz bir hizmetimizdir. Müşteri takdirinde hizmetten faydalanabilir. Ya da ben farklı bir firmayla çalışmak istiyorum deme hakka sahiptir. Beykoz Eşya Depolama hizmetimizden faydalanan her bir müşterimizi memnun etmek de bizim önceliğimizdir.

Acarlar Eşya Depolama, Akbaba Eşya Depolama, Alibahadır Eşya Depolama, Anadolu Hisarı Eşya Depolama, Anadolu Kavağı Eşya Depolama, Anadolufeneri Eşya Depolama, Baklacı Eşya Depolama, Bozhane Eşya Depolama, Cumhuriyet Eşya Depolama, Çamlıbahçe Eşya Depolama, Çengeldere Eşya Depolama, Çiftlik Eşya Depolama, Çiğdem Eşya Depolama, Çubuklu Eşya Depolama, Dereseki Eşya Depolama, Elmalı Eşya Depolama, Fatih Eşya Depolama, Göksu Eşya Depolama, Göllü Eşya Depolama, Görele Eşya Depolama, Göztepe Eşya Depolama, Gümüşsuyu Eşya Depolama, İncirköy Eşya Depolama, İshaklı Eşya Depolama, Kanlıca Eşya Depolama, Kavacık Eşya Depolama, Kaynarca Eşya Depolama, Kılıçlı Eşya Depolama, Mahmutşevketpaşa Eşya Depolama, Merkez Eşya Depolama, Ortaçeşme Eşya Depolama, Öğümce Eşya Depolama, Örnekköy Eşya Depolama, Paşabahçe Eşya Depolama, Paşamandıra Eşya Depolama, Polonezköy Eşya Depolama, Poyrazköy Eşya Depolama, Riva Eşya Depolama, Rüzgarlıbahçe Eşya Depolama, Soğuksu Eşya Depolama, Tokatköy Eşya Depolama, Yalıköy Eşya Depolama, Yavuz Selim Eşya Depolama, Yeni Mahalle Eşya Depolama ve Zerzavatçı Eşya Depolama olarak Beykoz’un tüm mahallerinde hizmet sunmaktayız. Beykoz Eşya Depolama hizmetimizin diğer ayrıntılarını öğrenmek için iletişime geçebilir, depolama ve taşımacılık hizmetine kaliteli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kategoriler: Hizmet Bölgelerimiz